Vpills
V-Pills Tanıtım V-Pills İçindekiler V-Pills Müşteri Görüşleri V-Pills İletişim Bilgileri V-Pills Sipariş V-Pills Satış Belgeleri

V-Pills çağrı Merkezi

 
Biz sizi arayalım
 
V-Pills Sipariş
 
V-Pills Sipariş
 
V-Pills Sipariş

 

V-Pills Sipariş
 

V-Pills Kurye

 
V-Pills Gold Yurtdışı Gönderim
 
Paypal
 
V-Pills Sipariş Kontrolü
 
V-Pills Uyari
 
V-Pills Kargo
 
V-Pills Satş Belgeleri

 

V-Pills Haber
 
V-Pills Orijinal
 
 

Penis Büyütücü

Penis Büyütücü V-Pills Penisinizi Nasıl Büyütür

SAĞLIKLI CİNSEL YAŞAM DAHA BüYüK PENİS!

Cinsel sağlığınızda genel bir düzelme, yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi, Cinsel arzuyu arttırır, Cinsel cazibeyi arttırır, Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırır, Cinsel organlara kan dolaşımını arttırır, Cinsel hormonların üretimini destekler, Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır.

Penis ölçülerini arttırmak için doğal otlardan yapılmış özel bir formüldür. Seksüel Sağlığınızı arttıracak ve ereksiyon probleminizi giderecek, dünyanın birçok otlarından harmanlanmış özel bir formül içerir. Şimdiye kadar Sadece Amerika ve Avrupa'da kullanılan bu üründen hiç bir şikayet yada yan etki görülmemiştir. Bu inanılmaz bir garantidir. Şimdi Türkiye'de sattılan bu ürünle seks hayatınız mükemmel bir hale gelecek.

Eğer Penisinizi büyütmek, ve bu konuda bir kaç hafta gibi kısa bir süre içerisinde sonuç almak istiyorsanız, bu belkide şimdiye kadar gördüğünüz en iyi üründür. Neden?: Seçkin bilim adamları tarafından EyeFive laboratuarlarında geliştirilen V-Pills kısa penis boyu, iktidarsızlık, erken boşalma gibi şikayetleri bulunan binlerce erkeğe kesin ve kalıcı bir çözüm oldu. V-Pills piyasaya sunulmadan her türlü teste tabii tutulmuş, ve tıp çevrelerince kabul görmüş, onaylanmıştır. Etkisi Garantilidir. V-Pills sizi bu etkiyi bizzat yaşayarak görmeye davet eder. Artık istediğiniz penis boyuna ve erkeklik gücüne ulaşmanız için büyük acılara katlanmanıza, büyük çabalar ve paralar harcamanıza gerek yok.

Penisinizin içerisinde 'corpa cavernosa' adında süngerimsi doku vardır. Heyecanlandığınızda bu dokulara kan pompalanır ve ereksiyon meydana gelir. Penis büyütücü hapları bilim adamları tarafından bu dokuların kapasitesini arttırmak için geliştirilmiştir. Sonuç olarak bu dokulara daha çok kan pompalanır, penisiniz enine ve boyuna büyür. Aynı zamanda ereksiyon da daha uzun sürer. Bunun için, egzersiz gerekmez , cerrahi müdahale gerekmez , pompa gerekmez yapmanız gereken tek şey V-Pills haplarını kullanmak. Bu kadar basit

PENİSİNİZİ NE KADAR BÜYÜTEBİLİRSİNİZ?

Şimdi sıkı durun , V-PILLS Hapları ile Penisinizi Mevcut boyuna oranla %20 Büyütebilirsiniz

ORTALAMANIN üZERİNE çIKMAK İSTER MİSİNİZ?

Tıbbi kayitlara göre ortalama bir penis uzunlugu 6 inç'tir ( 17,5cm ). Bu değer ırka, yaşadığınız yere veya milliyetinize göre değişmez. Eğer bu ortalamanın üzerine - 3 inç (7,62cm) üzerine çıkmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. üstelik tamamen güvenilir ve gizli bir biçimde. Unutmayin V-PILLS hapları sizin küçük sırrınız olarak kalabilir. Kimsenin bilmesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Küçük bir meblağ karşılığı istediğiniz BüYüK sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cinsel yaşamınıza gereken ehemmiyeti gösteriyorsanız, bu haplari kullanma konusunda tereddüte düşmemelisiniz.

PENİS BÜYÜTÜCÜ V-PILLS KULLANIMI

12 saat aralıklı olmak üzere günde 2 kere, tok karnına ve bol su ile yutulur.
Doktorlar tam ve kalıcı bir sonuç için 3 ay düzenli kullanım önermektedir.

HAPLARIN HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ VARMI?

Kesinlikle hapların herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Sadece ABD'de 1 milyon kişinin kullandığı V-PILLS haplarından herhangi bir şikayet alınmamış ve yan etkisi görülmemiştir. V-PILLS hapları reçeteye tabii olmayan 100% güvenirli bitki karışımından oluşmaktadır.

V-PILLS NEDEN ŞURUP SEKLİNDE DEĞİL DE HAP BİÇİMİNDE?

çünkü kullanılacak miktarı tutturmak önemlidir mg olarak ölçüsü sabit olan haplar bu yüzden tercih edilmiştir. Damla veya şurup ile bu ölçüyü tutturmak mümkün olmayabilir.

 

V-Pills Sipariş

Penis Latincede kuyruk anlamına gelmektedir. Penis içinde uzunlamasına süngerimsi dokular içeren ve içinde idrar ve meninin(sperm-ersuyu) geçtiği kanalı içeren bir erkeklik organıdır. Cinsel heyecan ile beyin bu organın içindeki süngerimsi dokulara kan pompalar ve penis sertleşerek birleşmeye hazır hale gelir. Penis sertleşme halindeyken boyuna ve enine büyür.

Ergenliğe ulaşmış bir erkeğin penisinin ortalama uzunluğu gevşek halde 5 ile 9 cm arasında, sertleşme halindeyken ortalama 14 cm boyunda olur. Bununla birlikte penisin büyüklüğü kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Yaygın olarak bilinenlerin tersine penisin büyüklüğü, deri rengi ile ilgili değildir, yani kısa boylu birinin penisi uzun boylu birininkinden daha büyük veya bir zencininki bir beyazdan daha küçük olabilir. Penis boyu ortalama 10 ila 12 cm olmakla beraber normal boyutlardadır.

Ayrıca penisin normal durumu ile sertleşme durumu arasında büyük farklar olabilir. Yani sönükken çok iri gözüken bir penis sertleştiğinde daha büyük bir hal almayabilir.

Bütün erkekler penislerinin büyüklüğü ile yakından ilgilidirler. Bu bir erkeklik gücü daha doğrusu bir güç sembolü haline gelmiştir. Erkekler cinsel organlarıyla gurur duyar övünürler. Erkeğin cinsel organına verilen güç soyunmayla beraber korkunç bir yarışa girer. Boyut, gücü simgeleyen bu organın yegane güvencesidir. Gören kadının kıyaslama imkanına kavuşması cinsel organı iri boyutlarda olmayan bir erkek için sonun başlangıcıdır. Erkekler arasında da penis boyutunda odaklanan rekabetin bir trajediye dönüşmesi cinsel kimliğin yalnızca bu organa indirgenmesinden kaynaklanır.

Tabi ki ebat olarak normalin altındaki penislerde hem cinsel ilişki sırasında sorun yaratabilecek hem de psikolojik yönden erkekte sorun yaratacaktır. Normalin altındaki penislere ne yapılabilir; bugün yeni ameliyat teknikleri sayesinde penis boyları uzatılabilmekte, ince penisler çeşitli yöntemlerle kalınlaştırılabilmektedir. çok başarılı sonuçların yanı sıra pek sonuç alınamayan ameliyatlarda olmaktadır. Bu hastadan hastaya göre değişmektedir. ülkemizde de bu tip ameliyatlar yapılmaktadır. Ama bu tip ameliyatların her isteyene yapılamayacağı sadece ve sadece çok gerekli vakalara yapılması gerektiğini bildirmek isterim.

Penis büyütücü dendiğinde akla bir çok ürün gelebilir ama dünya üzerinde kullanıcılar tarafından şikayet oranı en az olan bir markadan söz ediyoruz. Avrupanın ve Amerikanın gözdesi olan Vpills, tek bir tıkla vereceğiniz sipariş ile kapınızda 2011'e özel kampanya fiyatlarıyla.

 

V-pills Vpills penis büyütücü satış sitesi bir Blue Sağlık Ürünleri kuruluşudur. Copyright © 1992 - 2013