Vpills
V-Pills Tanıtım V-Pills İçindekiler V-Pills Müşteri Görüşleri V-Pills İletişim Bilgileri V-Pills Sipariş V-Pills Satş Belgeleri

V-Pills çağrı Merkezi

 
V-Pills Gold Doktor Cevapları
 
Biz sizi arayalım
 

V-Pills Kargo

 
V-Pills Sipariş
 
V-Pills Sipariş

 

V-Pills Sipariş
 

V-Pills Sipariş

 
V-Pills Kurye
 
V-Pills Gold Yurtdışı Gönderim
 
Paypal
 
V-Pills Sipariş Kontrolü
 
V-Pills Uyari
 
V-Pills Satş Belgeleri
 
V-Pills Haber
 
V-Pills Orijinal
 
 

V-Pills GOLD UYARI

V-Pills Güvenlik Hologramı 2015 :

 

V-PILLS ÖNEMLİ UYARI !

V-Pills, V-Pills Gold Penis Büyütücü ürününün piyasada taklit ve kaçak olarak satılanları bulunmaktadır, ürünü satın alırken dikka edilmesi gereken hususlar.

 1. ürünün üzerinde Yonja hologramı olması şarttır
 2. İçerisindeki haplar tablet değil kesinlikle kapsül olmalı ww.eyefive.com adresinden kontrol edebilirsiniz ürünün ithalatçı firmasının web sitesidir.
 3. Ürünü kesinlikle vergi levhası ve ruhsatı olan bir firmadan alınız ürünlerin Yetkili satıcısı olduğuna dair bayilik sözleşmesi varmı sorunuz eğer online olarak alıyor iseniz web sitesinde mutlaka olması gerekir kutuların üzerinde seri numarası ve son kullanma tarihi yazmalıdır.
 4. Açık arttırma sitelerinden satın alıyor iseniz mutlaka şahıs değil firma olmasına dikkat ediniz.
 5. Fiyat aldatmacalarına inanmayın sağlığınızı riske atmayın.
 6. Ucuz satın aldığınızda etki görmeme gibi durumlar söz konusudur muhtemelen taklit üründür.
 7. En iyisi ürünü yetkili noktadan satın almaktır böylece sağlığınızı riske etmemiş olursunuz. veya direk firmamızdan sipariş geçebilirsiniz böylece soru işaretleriyle dolu bir aslışveriş yapmamış olursunuz. Firmamız Yetkili Satıcıdır sözleşme örneklerini görmek için tıklayınız.
 8. Unutmayın satın aldığınız ürün etki etmez bugün adını duyurmuş alışveriş sitelerine bile ürünü sahte fatura ile satıyorlar ve fiyat farkında olmadan düşüyor kesinlikle yanılmayın aldığınız ürünü iyice kontrol edin soru işaretleriniz olursa firmamıza mail yazın orjinalliğini kontrol edelim. Adını duyurmuş büyük alışveriş siteleri tek bir ürünle uğraşmadıkları için teferruatını bilmiyorlar ve incelemiyorlar onlar için önemli olan faturalı ürünü almaktır gerekli konular ile yetkili avukatlar ilgilenmektedir amac siz değerli müşterilere en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünü ulaştırmaktır.
 9. Yok efendim 3 kutu al 1 bedava inanmayın sahtedir 329 TL ye 4 kutu asla orjinal alamazsınız!
 10. Yeni yeni çıkan Fırsat sitelerine dikkat ediniz V-Pills Penis Büyütücü 69 TL 59 TL gibi fiyatlar ile satışa sunuluyor bu gibi durumlarda bahsi geçen web sitelerinde V-Pills satmaya yetkili olup olmadığını sorunuz yetkili ise zaten tanıtım sayfalarında mutlaka belgeleri mevcuttur.
 • Aşağıda resimlerini gördüğünüz ürünler VP-RX adını taşımaktadır sağ tarafdaki farklı bir üründür sol tarafdaki ise orjinal üründür ancak ithalatcı firma ürünün etiketini değiştirmiştir ve sadece yeni ürünlerde V-Pills yazmaktadır sahte ürünlerin önüne geçebilmek içindir ürünün üretici firması olan www.eyefive.com/turkey.html adresinden kontrol edebilirsiniz. Bilginize sunmak için resimleri yayınlıyoruz.
   

Yukarıdaki Resimler Kafanızı Karıştırabilir nedenini aşağıda açıklıyoruz lütfen ingilizce bilen bir arkadaşınıza da okutur iseniz ne anlatmak istediğimizi daha net anlayabilirsiniz. Firmamız sizin için Türkçe ye çevirmiştir.

ORJİNAL METİN

EyeFive offers private labeling on our entire line of great products. We have low minimum orders, great pricing and quick turnaround times. Take any of our existing line of products and use your own label or box design. This allows you to have your own product with your company name and image with very low startup costs. Take the success of our products and make them your own!

We can help you to design and print your labels with quick turn around times. We also offer free templates for you to download so you can design your labels or boxes on your own.The label templates are Adobe Illustrator .eps files. These files can also be opened in Adobe Photoshop at 300dpi.

We charge a one time flat rate of $350 per product which covers the minimum order of labels. You never have to pay for label or boxes again!

We can have your product ready to ship within about ten days of receiving your payment and finished label designs. If you are interested in having us design your labels or boxes we charge a flat rate of $250 for label designs and $300 for box designs

Orjinal metni okumak için http://www.eyefive.com/privatelabel.html adresine tıklayabilirsiniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ AŞAĞIDADIR.

EyeFive üretmiş olduğu bütün ürünlere özel etiket ve isim basma hizmeti sunar.Düşük oranlı siparişlerinizde dahi size inanılmaz fiyatlar sunar.İstediğiniz herhangi bir ürünümüzü seçin ve ürün üzerinde kendi dizayn ve isminizi alın.Bu size kendi ürünüzü kendi isminizle çok düşük sermayelerle pazarlamıza ve sahip olmanızı sağlar.Bizim ürünlerimizin basarısını alın ve kendi başarınız yapın!

Size kendi etiketinizi dizayn etmenizde yardımcı olabiliriz.Ayrıca ücretsiz olarak örnek etiket fonlarımızı indirip kendinizde etiketinizin dizaynını yapabilirsiniz..Etiket örneklerimiz Adobe Illustrator .eps dosyalarıdır.Ayrıca bu dosyalar Adobe Photoshop ile 300dpi ile açabilirsiniz.

Ürün başına sadece bir sefere mahsus olarak $350 ödeyerek kendi etiketinize sahip olabilirsiniz.Bir daha asla etiket ve kutular için herhangi bir Ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

Etiket dizaynı bitmiş ve Ödemesi alınmıs ürünlerinizi on iş günü içinde gönderime hazır olur.Eğer arzu eder iseniz etiket ve kutu dizaynlarını sizin için yapabiliriz bunun için etiketler için $250 kutular için $300 dolar ücret talep etmekteyiz.

BURADA ANLATMAK İSTEDİĞİMİZ DİSTRİBÜTöR FİRMA OLARAK SAHTE ÜRÜNLERİN öNÜNE GEÇMEK İÇİN ÜZERİNDEKİ İSMİ DEĞİŞTİRDİK DİSTRİBÜTöR FİRMA BİLGİLERİNİ GÖRMEK İÇİN DE ŞU ADRESE BAKABİLİRSİNİZ. http://www.eyefive.com/turkey.html lütfen satın alırken dikkat edin bir takım insanlar yanıltıcı uyarılar yapıyor halkı kandırıyor inanmayın !

Bu uyarıyı yapmamızdaki amaç müşterilerin telefon açarak üründen şikayetçi olmalarıdır. Şikayetçi olan müşterilerimiz hep ucuz ve nereden alındığı belli olmayan V-Pills Gold Virility Pills VP-RX taklitlerini kullananlar olmasıdır.

 

 

 

  1 Adet V-Pills™
129 TL
HEMEN SİPARİŞ VER
  2 Adet V-Pills™
229 TL
HEMEN SİPARİŞ VER
  3 Adet V-Pills™
299 TL
HEMEN SİPARİŞ VER

V-Pills V-Pills Gold satış sitesi bir Blue Sağlık Ürünleri kuruluşudur. Copyright © 1992 - 2019